Giresun Silvermat Etiket

Giresun Silvermat Etiket | Giresun Silvermat Etiket Fiyatları | Giresun Silvermat Etiket Özellikleri | Giresun Silvermat Etiket Yazıcı | Giresun Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Giresun Silver Mat Etiket | Giresun Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Giresun silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir giresun etiket türüdür. Genellikle kitap ve giresun barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Giresun silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun giresun etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan giresun silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Giresun silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Giresun silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Giresun silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Giresun silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Giresun silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Giresun etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Giresun silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun silvermat etiket, giresun termal etiket, giresun silver mat etiketler, giresun mat etiketler, giresun silver mat etiket fiyatları, giresun etiket fiyatları, giresun şeffaf etiket fiyatları, giresun silver mat barkod etiketi, giresun barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner