CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Giresun Baskılı Pasta Kutusu

Giresun Baskılı Pasta Kutuları | Giresun Pasta Kutusu | Giresun Pasta Kutusu Fiyatları | Giresun Baskısız Pasta Kutusu | Giresun Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Giresun Pasta Kutusu Baskılı | Giresun Pasta Kutusu Siparişi | Giresun Baskılı Kutu | Giresun Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Giresun pasta kutusu, giresun baklava kutusu, giresun pizza kutusu, giresun lahmacun kutusu, giresun pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Giresun baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Giresun baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Giresun baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı giresun pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Giresun baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Giresun Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Giresun baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için giresun pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel giresun pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun baskılı pasta kutusu, giresun baskılı pasta kutusu fiyatları, giresun pasta kutuları, giresun pasta kutusu fiyatları, giresun pasta kutusu imalatı, giresun baskılı pasta kutusu ve fiyatı, giresun ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner