Giresun Polietilen Opak Etiket

Giresun Polietilen Opak Etiket | Giresun Opak Pe Polietilen Etiket | Giresun Opak Polietilen Etiket | Giresun Opak Etiket | Giresun Opak Etiket Fiyatları | Giresun Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Giresun

polietilen opak etiket

Giresun Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Giresun opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Giresun opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta Giresun opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir Giresun etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Giresun opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Giresun polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız Giresun barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Giresun polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve Giresun opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun polietilen etiket, Giresun polietilen opak etiket, Giresun opak etiket fiyatları, Giresun opak etiket, Giresun opak polietilen (pe) etiket, Giresun sembol etiket, Giresun polietilen pe etiket, Giresun opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner