Giresun Chromolux Etiket

Giresun Chromolux Etiket | Giresun Chromolux Etiket Nedir | Giresun Chromolux Etiket Fiyatları | Giresun Chromolux Etiket Baskı | Giresun Kromolüks Etiket | Giresun Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Giresun Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Giresun chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Giresun chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan giresun chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan giresun kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı giresun chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Giresun chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Giresun chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve giresun kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Giresun choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Giresun choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel giresun etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun etiket, giresun etiket fiyatları, giresun barkod etiket fiyatları, giresun baskılı etiket fiyatları, giresun barkod, giresun rulo etiket fiyatları, giresun barkod fiyatları, giresun rulo etiket, giresun yapışkanlı etiket, giresun barkod sistemi, giresun barkod okuyucu, giresun barkod okuyucu fiyatları, giresun koli etiketi, giresun tekstil etiketi, giresun saten etiket, giresun metal etiket, giresun mat pp etiket, giresun mat pe etiket, giresun etiket baskı, giresun mat polietilen etiket, giresun lazer etiket, giresun boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner