Giresun Lamine Termal Etiket

Giresun Lamine Termal Etiket | Giresun Lamine Termal Etiket Fiyatları | Giresun Lamine Termal Etiket Nedir | Giresun Lamine Termal Barkod Etiketi | Giresun Termal Etiketler | Giresun Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Giresun lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Giresun lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Giresun lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Giresun lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen giresun etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda giresun termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer giresun etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan giresun lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Giresun termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Giresun lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Giresun etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Giresun lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Giresun lamine termal etiket nedir? Lamine giresun termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel giresun lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun lamine etiket, giresun termal etiket, giresun top etiket, giresun ribonsuz baskı, giresun baskılı etiket, giresun renkli termal etiket, giresun lamine termal barkod etiketi, giresun kuşe etiket, giresun termal etiket boyutları, giresun boş etiket, giresun termal etiket fiyatları, giresun lamine etiketler, giresun eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner