Giresun Eko Termal Etiket

Giresun Eko Termal Etiket | Giresun Eko Termal Etiket Fiyatları | Giresun Eko Termal Kağıt | Giresun Termal Etiketler | Giresun Eco Termal Etiket Nedir | Giresun Top Termal Etiket | Giresun Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Giresun eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Giresun eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için giresun etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu giresun etiket en giresun ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Giresun eko termal etiket fiyatları ve giresun eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan giresun eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Giresun eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Giresun termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Giresun ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Giresun etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun termal etiket, giresun etiket giresun , giresun boş etiketgiresun eco etiket, giresun etiket fiyatları, giresun eko termal etiket, giresun etiket, giresun eco termal etiket fiyatları, giresun sıra numarası etiketi, giresun ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner