CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Giresun Baskılı Pizza Kutusu

Giresun Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Giresun Pizza Kutuları | Giresun Pizza Kutusu Fiyatları | Giresun Pizza Kutusu | Giresun Pizza Kutusu İmalat | Giresun Pizza Kutusu Ölçüleri | Giresun Pizza Kutusu Fiyatları | Giresun Baskısız Pizza Kutusu | Giresun Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, giresun baklava kutusu, giresun lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Giresun baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Giresun baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Giresun baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Giresun baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Giresun baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Giresun pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Giresun pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Giresun askılı pizza kutusu fiyatları ile giresun pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Giresun baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla giresun baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun baskılı pizza kutusu, giresun pizza kutuları, giresun basklı kutular, giresun baskılı pizza kutusu fiyatları, giresun pizza kutusu fiyatları, giresun pizza kutusu imalatı, giresun pizza kutusu, giresun baskılı pizza kutusu satışı, giresun baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner