Giresun Güvenlik Etiketi

Giresun Güvenlik Etiketi | Giresun Garanti Etiketi | Giresun Güvenlik Etiketleri | Giresun Etiket | Giresun Alarm Etiketi | Giresun Güvenlik Etiketi Fiyat | Giresun Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Giresun garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan giresun güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya giresun kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan giresun güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi giresun  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket giresun kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Giresun güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel giresun güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun garanti etiketi, giresun güvenlik etiketi, giresun etiket, giresun kırılgan etiket fiyatları, giresun termal etiket, eko etiket giresun , giresun güvenlik etiket fiyatları, giresun emniyet etiketi, giresun garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi giresun .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner