CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Giresun Baskılı Pide Kutusu

Giresun Baskılı Pide Kutusu | Giresun Pide Kutusu Fiyatları |Giresun Pide Kutusu  |Giresun Pide Kutusu Ölçüleri | Giresun Pide Kutusu İmalatı | Giresun Hazır Pide Kutusu | Giresun Pide Ve Lahmacun Kutusu | Giresun Pide Kutuları | Giresun Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, giresun baklava kutusu, pizza kutusu,giresun lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Giresun baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Giresun baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Giresun baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Giresun baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Giresun pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı giresun pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Giresun baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Giresun pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Giresun baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için giresun pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel giresun pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Giresun baskılı pide kutusu, giresun pide kutusu fiyatları, giresun pide kutusu imalatı, giresun pide kutusu , giresun baskılı pide kutusu fiyatları, giresun baskılı ambalajlar, giresun pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner